Darčeky pre ročného drobca ?

Ja osobne mám veľmi rada takéto typy článkov, pretože mi dokážu mnohokrát pomôcť vybrať. A je aj pravda, že sa mnohokrát nimi inšpirujem. A keďže na trhu je fakt obrovský výber, tak by som vám rada ukázala naše tipy. Budem sa sústrediť len na malých drobcov ako je Vivien a možno, ak stihnem, tak vám dám neskôr tipy aj pre veľkáčov, pretože sama viem, že to je o čosi náročnejšie vybrať 🙈.

Jeden z mojich najobľúbenejších tipov sú knihy. Sú to vďačné darčeky pre malých aj veľkých. A dávam do pozornosti maminku Mirku z IG účtu: Olis_books, kde si viete cez direct správu objednať nádherné anglické knihy. Máte fakt dosť na výber, od hudobných, cez dotykové s rôznymi zvieratkami, či motívmi. Knihy takéhoto tipu sú u nás veľmi obľúbené, Vivi sa k nim neustále vracia aj bezo mňa. Ukazuje si prštekom a mrmle si popod nos, robí vlastne presne to, čo robím aj ja, keď si s ňou čítam, akurát, že ja nemrmlem 🤣.

Vivien-0145

Vivien-0161

Ďalší tip som vám už ukazovala na Instagrame a je to vlastne darček, ktorý si nájde aj Vivien pod stromčekom- odrážadlo Childhome. Takže vám ho pochopiteľne ešte nemôžem s ňou nafotiť. Je to však odrážadlo vhodné presne pre týchto malých drobcov. Bola na neho obrovská odozva a veľa z vás ho veľmi chváli. Takže sa neviem dočkať ako s ním bude frčať Vivi teraz v zime najprv doma, aspoň sa to naučí, a potom na jar aj vonku.👍

Vivien-0374

odrazadlo-childhome-baby-bike-white-1-minilove

Detský kočík by malo mať každé dievčatko. Ja som kočík podľa mojich predstáv hľadala celkom dlho, chcela som taký, ktorý u nás pobudne fakt dlho, taký, ktorý by sa mal dokonca dediť, no a samozrejme taký, ktorý zaujme aj Vivien. A tento Olli&Ella, ktorý sme objavili v Bubliboom, nielen spĺňa všetky tieto kritériá, ale bola to láska na prvý pohľad najprv cez eshop a potom naživo ešte väčšia💕. A nesmierne sa teším, že to nebola len moja láska, ale aj Vivina. Striešku viete sklopiť do vnútra a využiť kočík ako vozík. A teraz k nemu dokonca viete aj priobjednať túto rozkošnú bábiku Dinkum, ktorú si viete upraviť vláskami buď ako chlapca alebo dievčatko a vybrať si tmavovlasú, ryšavku, či blond. Bábika je makkučká a má ohybné rúčky aj nožičky. Okrem toho časť z predaja každej predanej bábiky Dinkum bude venovaná organizácii Save The Children na podporu globálnych vzdelávacích iniciatív! Bábika je novinka, takže si ju ešte len ideme objednať aj my, a Vivi si ju nájde pod stromčekom 😃.

Vivien-9994

dinkum-doll-babika-roo

Vivien-0030

Ak uprednostňujete viac zvieratká namiesto bábik, tak potom odporúčam zajkov alebo myšky Maileg, alebo od značky Pani Pieska. K Maileg zvieratkám nájdete aj kopec oblečenia.

Vivien-0368

U nás sú ešte veľmi obľubené zajace Happy Horse, s ktorými aj spáva, sú to taký jej maznoškovia. A to som si myslela, že nebude mať žiadneho, ale týchto si v postieľke z pomedzi viacerých vybrala ona sama. Už majú na výber fakt rôzne druhy zvieratiek a v rôznych farbách, sú mäkkučké a zrejme aj preto si ich deti veľmi rýchlo obľúbia.

Vivien-0318

Vivien-0207

Utukutu Spectra je jeden z ďalších tipov. U nás ho Vivien dostala k narodeninám a pomaličky sa s ním spoznáva. Zatiaľ veľmi opatrne, ale verím, že si v ňom nájde záľubu a využije ho ešte naplno. Nehovorím o tom, že Kiarka ho využíva denne😂. Využiteľný je na viac spôsobov: na hojdanie, ako pult v obchode (u Kiarky veľmi obľúbené), ako mostík, či tunel.

Vivien-0354

Vivien-0360

Ak ešte nemáte riadneho chodca, tak tento vozík je na to ako stvorený. Okrem toho je plný drevených kociek, takže o zábavu je vždy postarané. A nielen o drobcovu, ale aj o tú vašu, keď to budete každý deň upratovať 🤣. Vivi ho dostala pod stromček už minulý rok a od vtedy bol dosť využívaný, či len kockami, ale aj ako chodítko.

Za mňa je ešte super tip na darček dúhy Grimm´s, na ktoré si robím zálusk. Už tento rok nie, lebo už veľký darček má, tak snáď budúci rok. Tie dúhy nevyzerajú len úžasne samé o sebe, ale je s nimi obrovská zábava. Maťka z Hračkolandu dáva občas tipy na zábavu s nimi. A s istotou viem, že by sa s nimi statočne vyhrala aj Kiarka.👍

QBj0dO6Zsf1RWAWd-ZGvCpS1rh34PzbCq6SVbAVASJU

grimms-rainbow-stacker

Ešte by som vám sem rada dala aj tie menšie náučné hračky, ktoré rozvíjajú v dieťati zvedavosť a myslenie, a trénujú pri nej jemnú motoriku. Veľmi obľúbené sú u nás Senzorické tvary od Le toy van, aktuálne toto veľké balenie nie je dostupné, no stále majú toto menšie balenie . Pod každým tvarom sa skrýva nejaká zaujímavosť hmatová, alebo zvuková, či zraková.

Vivien-7458

Potom som dosť očarená značkou Melissa&Doug a ich kolekciou Moja prvá hračka, kde nájdete tiež mnoho krásnych drevených farebných hier pre najmenších. V tomto výbere nájdete aj tie, čo už doma máme. Tieto hračky majú jasné až kriklavé farby, rôzne vzory a detičky si s nimi trénujú zručnosť.

U nás baby dostávajú oblečenie priebežne počas roka dosť, takže na Vianoce sa na toto orientovať už tento rok nebudem. Ale dám vám pár tipov na praktické veci, ktorými môžete inšpirovať rodinu, nech nekupujú zbytočnosti. Keď už chcú kúpiť, tak nech to za to stojí, a nech je to aj praktické🙏.

Pyžamko. To je asi ten najbežnejší darček pod stromček, no zároveň aj najpraktickejší. Ja som vám vybrala tieto pyžamká Fixoni od Littlehipster, pretože ich máme overené, kupujeme si ich v každej veľkosti s rôznymi motívmi. Sú bavlnené a všetky sú fakt veľmi krásne. 😍

Ďalším praktickým darčekom sú ponožky a pančušky. Tých u nás veru nikdy nie je dosť, teda ponožkami sme zásobené dostatočne, ale pančušiek sa mi zdá furt málo🙈. Takže za nás jednoznačne najkrajší výber a kvalita je od Jeej design. Či už vrubkované podkolienky, ponožky, či pančušky, alebo pančušky na traky z organickej bavlny. A ak máte toho dostatok, tak na výber máte aj merino čiapočky, merino legínky, či najnovšie aj merino ponožky. A pri tomto máte možnosť stále využiť zľavový kód KIARABLOGSITE, s ktorým si viete uplatniť zľavu 10%.👌

Vivien-0285

Potom by som určite ocenila od rodiny darček pre Vivi niečo od značky Little Unicorn, pretože to je niečo, čo viem, že jej zostane navždy ako pamiatka-plienočka alebo dečka. Je to proste luxusný mušelínový materiál s nádhernými vzormi, Vivi sa s nimi veľmi rada maznoší, rada ju do týchto plienočiek utieram, pretože sú fakt veľmi jemnučké, ale aj savé 👍. Alebo sú tam nádherné mušelínové deky, ktoré viete využiť aj ako podložky na hranie. A ak by ste chceli potešiť aj vás, tak upozorňujem na túto deku na von, ktorá je TOP, a ktorú sme aj teraz na jeseň využili fakt dosť. Je nepremokavá, veľmi praktická, super sa skladá a rozkladá, a má nádherný vzor🌺.

Na drobné krasnôtky do vlasov, či vílovské doplnky, korunky a tutu sukničky vám dávam do pozornosti značku Mimi&Lula, ktorú nájdete v Bubliboom. Vivi mala na narodeninách od nich túto rozkošnú korunku. No nájdete tam aj krásne sponky, či gumičky.

Vivien-8854

A ešte posledný tip vám dám na tieto bambusové sety riadov značky LIEWOOD 😉. Riady sú presne vhodné pre toto obdobie, kedy začínajú papať detičky samé a krásne ich viete zaujať týmito zvieracími motívmi 👌 a samozrejme aj tým, čo do nich dáte🤣.

Vivien-0483

Vivien-0447

A to som vám chcela dať len zopár tipov a nazbieralo sa ich celkom dosť😆🤷‍♀️. Snáď som vám alebo vašej rodine aspoň trošku pomohla vo vašom hľadaní správnych darčekov pre vašich drobcov.

A hlavne sa pred Vianocami nestresujte, objednajte si ich radšej včas a potom si už len vychutnávajte predvianočný čas. A ešte jedna rada, ak budete mať nejaké darčeky, ktoré je potrebné poskladať, tak ich dajte pod stromček už poskladané. Deti budú mať viac času na hranie a vy viac času pre ne 😉.

Vaša Lucia

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s