Jeej design

Jeej 😍. Presne takto som reagovala, keď mi prišla zabalená, už vám známa, biela krabička previazaná stuhou od Jeej design. A následne som sa vždy na tú krabičku tešila viac a viac. Už len to zabalenie a to naukladanie je pre mňa naozaj “jeej” 😍. A tak vlastne vznikol aj názov, má vo vás vzbudiť radosť 😉.

Jeej design nie sú len krásne ponožky a podkolienky, sú to aj kvalitné pančušky, najnovšie aj naše obľúbené merino gaťuše a ponuka sa bude ešte rozširovať.

A kto za touto novovzniknutou značkou stojí? Jedna veľmi milá maminka východniarka Katarínka. Vedeli ste, že Jeej design Katka založila hlavne kvôli výrobe merino vecičiek?

Celé to vzniklo viac ako pred rokom vlastne tak, že si Katka dala vyrobiť čiapočku a iné produkty z merina pre dcérku, lebo to jej na trhu chýbalo. A tak vznikla myšlienka podnikať. Ale keďže na Slovensku už jeden skvelý výrobca čiapok pre deti je, tak chcela ísť inou cestou, svojou vlastnou. Merino oblečenie bolo presne to, čo si zamilovala. K tomu si dala vyrobiť ešte aj ponožky z merina, avšak proces výroby takého niečoho trvá naozaj aj rok, tak, aby nestrácala čas, išla zatiaľ do výroby ponožiek z bavlny. Vytvorila si svoj koncept ‘Mama a ja’, ktorý jej na Slovensku tiež chýbal. Dlhé jednanie a zháňanie kvalitných priadzí na ponožky, predlžoval proces výroby. Tešila sa však, že dostala podporu od Tatrasvitu na možnosť predaja ich pančušiek pod jej značkou. A vďaka tejto spolupráci a spokojnosti, jej tento rok začnú vyrábať produkty podľa jej želania. Po necelom roku sa dostala konečne aj k jej srdcovke a pôvodným zámerom podnikať – merino. A to k merino nohaviciam.

Ja tento príbeh poznám celkom do podrobna a fascinuje ma, koľko odvahy a koľko trpezlivosti toto žieňa v sebe má. Koľko strachu a prebdených nocí musela prekonať. Ja obdivujem vlastne každú ženu, ktorá sa pustí do svojho biznisu a poznám ich už teda, aj vďaka blogovaniu, požehnane. Ženy klobúk dole!

A prečo vám vlastne o tom píšem? Pretože som nesmierne vďačná, že môžem aj s touto spoločnosťou spolupracovať, a že dané produkty môžme testovať. A ja vám k nim teraz napíšem pár slov, keďže sa na to pýtate.

Pančušky Iba bavlna

Ako prvé chcem pochváliť pančušky na traky Iba bavlna. Jednak sú zo 100% bavlny s mäkkými, poddajnými trakmi a za druhé, boli to prvé pančušky, ktoré nám sadli hneď po narodení. Všetky ostatné boli Vivien veľké, dlhé, proste nesedeli, aj keď to bola najmenšia veľkosť. Takže veľkosť 50 z pančušiek Iba bavlna nám sadla perfektne, a nosíme ich ešte stále (sú cca od 0 do 3 mesiacov). Samozrejme si treba zvyknúť na to, že tračky jednoducho musíte dávať navrch, aby ste mohli bábätko ľahšie prebaliť 😉. Pančušky sa vyrábajú v Tatrasvite a Katka dokonca každé jedny tračky doma prežehluje, pretože z výroby prichádzajú rôzne potočené. Pančušky nájdete TU.

Vrúbkované pančušky

Vrúbkované pančušky nosí zatiaľ Kiarka a už čoskoro začne aj Vivien 😍. Kiarka má veľkosť 110-116 a úprimne bála som sa, že jej budú malé, pretože jej už zvyčajne kupujem veľkosť 134-140. Ale opäť milo prekvapili. Nieže jej sedia perfektne, ale konečne sú to pančušky, ktoré si nemusí každú chvíľu vyťahovať a nerozťahujú sa. V páse je poriadna guma a chodidlá sú pletené tak, aby v topánočke švy netlačili. Nájdete ich TU.

Ponožky a podkolienky, koncept Mama a ja

Tento koncept sa mi páči tiež veľmi, pretože sa vieme naozaj zladiť s babami ešte aj ponožkami, či podkolienkami 😃. Okrem toho, dospelácke podkolienky veru na trhu chýbajú. A tiež sú všetky pletené tak, aby sa nohe prispôsobili, a aby nikde netlačili. Ja sa z nich naozaj veľmi vytešujem, veď to môžete aj vidieť, lebo ich nosím stále 😂. Mama a ja nájdete TU.

Merino rebrované nohavice

No a toto nie je len Katkina srdcovka, ale veru aj naša 😍. V minulosti sme podobný produkt poznali pod názvom kamašle. A mne sa tento retro štýl veľmi páči. ❤️ Okrem toho sú naozaj z výborného materiálu akým je extra jemná merino vlna. Má vlastnosti termoregulácie, pre detičky naozaj výborný produkt celoročne. Každý jeden kus je vyrobený ručne jednou tetuškou, následne ich Katka u seba doma perie v prírodnom prípravku vhodnom aj pre tých najmenších a ešte ich u seba doma aj suší. Merino nohavice nájdete TU.

Všetky produkty vám balí samotná Katka tak, aby vám po otvorení škatuľky vyčaril úsmev. Dáva do toho naozaj kus seba a svojho srdca.

A ešte ako sa o dané produkty starať, aby ste dosiahli, čo najdlhšiu životnosť? Všetky produkty sa odporúča prať naruby. Je to hlavne proti žmolkovaniu. Merino nohavice sa odporúča prať na programe určený na vlnu. Pranie je vlastne balzamom pre merino, krásne sa vám povystiera. A ak sa začnú robiť žmolky, čo je u merine bežné pri nosení a trení, tak ich môžete jemne odžmolkovať.

Páči sa mi, že táto značka na sebe stále pracuje. Prijíma spätnú väzbu, reaguje na každú jednu a snaží sa stále produkty vylepšiť k čo najväčšej kvalite a k spokojnosti zákazníka. A tiež pracuje na tom, aby prichádzali na trh s novými konceptami, produktami, či novými farbami, ale to už predbieham 😉. Nechajte sa prekvapiť 😘❤️.

Tak čo, už máte nejaký ten svoj Jeej produkt? 😃 Ak náhodou ešte nemáte, (ale ak aj už máte 😉❤️) , tak v spolupráci s Jeej design by sme chceli jedného z vás odmeniť formou sútaže a to podkolienkami z konceptu Mama a ja (teda pre vás a vaše dieťatko) alebo čímkoľvek podľa vášho výberu darčekovým kupónom v hodnote 20€. 😃🙌 Podmienky sútaže sa dozviete už čoskoro na Instagrame 😉.

Vaša Lucia

xxx

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s