Magnetická tabuľa Ľudské telo

Také obrovské obavy som mala z toho, ako budeme zvládať školu. No Kiarka si zvykla naozaj veľmi rýchlo, či už na školský režim, ale aj na každodenné povinnosti (domáce úlohy). Okrem toho si našla novú zábavnú hru 😀. Hru na pani učiteľku 😂. Do toho nám prišla náučná hračka od Kidmania.sk, ktorú hneď využila na preskúšanie svojich “žiakov” 😂.

Magnetická tabuľa Ľudské telo je hračka pre deti cca od 7 rokov, ale hrajú sa s nimi v pohode aj mladšie deti.

Za nás hru odporúčame už aj pre predškolákov 😉.

V balení nájdete magnetickú tabuľu na zavesenie, 76 magnetických dielikov ľudského tela (kosti, orgány, svaly, telo), drevenú paličku na ukazovanie a kartičky s pomenovaním všetkých častí v rôznych jazykoch.

Hračka je skvelá aj na trénovanie jemnej motoriky pri ukladaní jednotlivých častí tela, a taktiež na rozšírenie slovnej zásoby. A ak by to už bolo pre vaše dieťatko veľmi jednoduché, môžete sa začať učiť jednotlivé časti v iných jazykoch 😀.

Ale poviem úprimne, ja s tatinom sme nevedeli niektoré časti ani v slovenčine 🙈. Takže je to náučná hračka nielen pre deti 😉. A spolu s Kiarkou sa teda učíme aj my. Človek sa predsa učí celý život 😂.

S hračkou sa hrá Kiarka buď sama alebo s kamoškami, alebo sa hráme spoločne. Vymysleli sme si aj takýto spôsob: Všetky dieliky si dáme do vrecúška a po jednom vyberáme a skladáme postavičku s tým, že musíme povedať aj názov danej časti tela/kostry/orgánov/svalov. Ak vieme, zapíšeme si bod. Ak nie, tak sa dielik posúva na ďalšieho a ten ak vie, získa bod + ťahá ďalší dielik. Deti si jednotlivé časti vedia veľmi rýchlo zapamätať. A tak sa veľmi rýchlo stane, že vás proste nabijú 😂.

Od Janod je to pre nás úplne prvá hračka, a musím ju veru vychváliť, či za materiál, dizajn, ale aj samotné prevedenie. Takže naša prvá inšpirácia pod Vianočný stromček?! 🎄😊

Túto hračku nájdete na Kidmania.sk TU.

Prajeme krásny začiatok týždňa 😘.

Kiarka a Lucka

xxx

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s