Renewals by Nosene

Jedno krásne víkendové dopoludnie sme si dohodli s Mirkou a jej synom Matiaskom z FashionSpy rande. Zatiaľ sme mali možnosť stretnúť sa osobne len raz. A keďže Mirka pochádza z Bystrice, tak miesto na ďalšie stretko bolo jasné. Dohodli sme si, že si navzájom porobíme aj pár foto a tak vznikli tieto naše krásne parkové fotočky 🌸.

Tento článok však chcem venovať značke Renewals by Nosene. Neviem, či poznáte obchodíky s názvom Nosene. V nich nájdete sekáčové kúsky, krásne voňavé (vypraté) a vyžehlené, s krásnou myšlienkou, že každá jedna vec má svoj príbeh. A okrem toho kúpou každého takéhoto oblečenia prispejete sumou označenou na štítku, organizáciám pomáhajúcim týraným ženám. V obchodíku tiež nájdete tenisky a gumáky od slovenského výrobcu Novesta a kúsky označené Renewals by Nosene. Je to oblečenie, ktoré je prešívané šikovnými babami z poškodených košiel a látok na nové a trendy kúsky, a tak im dodávajú novú sviežosť a dych. A každý kúsok je originál 😉, dva rovnaké nenájdete. Mne tie látky a prešité košele pripomínajú veľmi košele našeho dedka 😂. Čiže majú taký vintage nádych, avšak z veľmi kvalitnej a poctivej bavlny.

Ja som tieto kúsky po prvý krát skúšala a obzerala už pred rokom. Ale buď mi nesadla doteraz veľkosť alebo som jednoducho na daný kúsok nemala odvahu. Ale táto košieľka so spadnutými rukávmi bola láska na prvý pohľad, a keď mi ešte aj sadla tak ako som chcela, musela som ju mať. 😀 Nesmierne sa z nej vytešujem. 💗

V tomto obchodíku najdete aj detské veci. Moja Kiarka je však už taký výrastok a jej veľkosť tam nájdem málokedy, ale menšie veľkosti sú tam 😉.

Obchodíky zatiaľ nájdete len v Banskej Bystrici a v Bratislave. Takže ak budete mať cestu a čas, tak sa určite zbehnite mrknúť. Adresy nájdete na ich webovej stránke TU. A tiež tam nájdete e-shop na oblečenie Renewals by Nosene.

Tak čo poviete na tú moju košieľku?

Nájdite si aj vy váš jedinečný kúsok od Renewals by Nosene 😉. Mimochodom akurát od dnes prebieha KID.SHOP.UP v Bratislave v Starej Tržnici (do piatku 04.05.2018), kde máte možnosť vidieť a kúpiť tieto jedinečné kúsky 😊. Ja som tam objavila prekrásnu bielo-modrú sukňu, ku ktorej som sa chcela ešte vrátiť, ale nestihla som 🙈 a teraz ma to nesmierne mrzí. Verím však, že nájdem ešte nejaký iný kúsok u nás v Bystrici. 😀

Vaša Lucka s Kiarkou

xxx

Mamina: košela Renewals by Nosene, nohavice MANGO, tenisky Novesta TU, kabelka Zoot TU, okuliare RayBan

Kiarka: košela Lindex, riflové kraťasy Gap

Photo by Miroslava Dobiš Michalková, me & daddy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s