Winter sweaters

Tento článok vzniká hlavne z dôvodu, že som chcela mať pokope naše zimné fotky s manželom z posledného výletu 😊, a teda ukázať vám aj reálne farby svetrov 😉.

Sú totižto ladené do modra a nie do tej modro-zelenej farby ako ste mohli vidieť na insta TU. A takto sa mne osobne páčia viac 😍. Ale neladili by mi do feedu 😂, takže som im musela mierne upraviť farbu 😉.

No, teraz k tomu hlavnému dôvodu. Úprimne teda, s manželom nemáme veľa takýchto sérií fotiek. Asi len svadobné 😂. A keďže kamoška doniesla ten zimný biely sveter a ja som ulovila ten modrý vo výpredaji v HM, a tak perfektne k sebe sadli, že sme museli pár fotiek nafotiť. Najprv som v nich pofotila kamošku s jej dcérou a potom kamoška pofotila nás. Ja nie som profi fotograf, ale neskutočne ma fotenie baví a teším sa každej jednej krásnej fotke. A kamoška teda foťákom nefotí takmer vôbec (iba mobilom), ale som hrdá na ňu aké fotky vykúzlila 😉. Chcem tým povedať, že nikto z vás nemusí byť profík vo fotení, a môže aj tak urobiť sériu krásnych fotiek. Je potrebné však mať celkom oko v tom, pri akom pozadí budú fotky dobre vyzerať, ako by mali byť osoby zladené, a samozrejme následná úprava fotiek. Treba sa s tým hrať a veľa skúšať a veľa fotiť. Tieto veci sú aspoň u mňa veľmi dôležité.

A ja osobne mám najradšej fotky – momentky. Takže som foťák kamoške nastavila, vysvetlila ako zaostrí a nech “cvaká o 106” 😂. A my s manželom sme sa pri fotení zabávali a užívali spoločné chvíle 😉. V zimnom prostredí ani netreba hľadať fotogenické pozadie, pretože zima (taká skutočná) je sama o sebe dokonalé pozadie. ❄

Ja som sa s fotkami ešte trošku pohrala v Lightroome a aha.. Fotky sú na svete 💙. Čo poviete na fotky? A ktorá farba svetrov sa vám páči viac? Tá na insta TU? Alebo tá skutočná?

Vaša Lucka

Mamina: rolák MANGO, sveter H&M, rifle Zara, štucne (kupované na jarmoku), čižmy Matalan, čiapka H&M

Tatino: sveter (požičaný), rifle MANGO, topánky CCC shoes, čiapka H&M

Photo by friend Miška

Thanks 😚

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s