Tooth fairy

Ja ako dieťa som zubnú vílu nepoznala, vtedy u nás veru ešte nezbierala zúbky 😯. Ale keďze doba pokročila, víla “už existuje”, Kiarka ju pozná a nevie sa jej veru dočkať 🤗. Zúbok sa síce ešte ani jeden nekýve, ale každý večer vraví, že už niečo cíti 😂 (=že sa nejaký zub kýve). Trvá to už niekoľko mesiacov 🙈.

A teraz, keď už má zúbkovú vílu od Little Hipster shop, hovorí, že ju stráži, a ak by jej náhodou vypadol zúbok počas spánku, tak jej ho nikto neukradne, lebo si ho hneď zoberie víla zubnička 😂.

Túto vílu sme si priniesli tiež z Kid.shop.up ( z predajného eventu designových značiek pre deti). Už sme boli na ňom 2x a vždy sme boli obohatené o zážitky a plno prekrásnych kúskov, ktoré vám postupne ukazujeme 😉.

Od dnes máte možnosť si túto vílu a kopec iných designových kúskov pre deti dánskej značky Fabelab zakúpiť priamo TU.  🤗 Víla je vyrobená z organickej bavlny, má šušťavé krídielká a v sebe má hrkálku, čiže určite poteší aj tie najmenšie princezné 😉.

A kto je to vlastne zúbková víla? Je to rozprávková postava a dnes ju poznajú deti takmer po celom svete. Keď deťom vypadne mliečny zúbok, schovajú si ho pod vankúš a ona si ten zúbok zoberie a namiesto neho im nechá pod vankúšom peniaze. A tu nastáva moja dilema. Lebo niekto nechá mincu, a niekto nejaký drobný darček. A teraz neviem čo je lepšie 🙈. Viete mi poradiť?

Vopred ďakujem za vaše odporúčania 👍😘.

Vaša Lucka s Kiarkou…

xxx

Kiarka: pyžamko Amiki Children, zubná víla Fabelab (Little Hipster shop) TU, čelenka H&M

Photo by me

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s