Mile clothing & activity book byHana

Milujem čiernu, to už viete 😉. A keď som uvidela túto detskú kolekciu od Mile, tak som sa zamilovala. Už, už som mala tieto šaty v košíku, keď som zistila, že sa na Kid.shop.up sa mi nakoniec podarí prísť. A tak som si to nechala na osobný nákup. Je to slovenský výrobca, ktorý šije pre detičky, ale aj pre maminky, krásne trendy vecičky v jednoduchých strihoch a v unikátnych látkach. Tým sú naozaj jedineční a odlíšiteľní, veď posúďte sami TU.

Okrem týchto šatočiek som na evente natrafila aj na stánok s názvom byHana a v ňom na jednu milú mladú pani, ktorá deťom vymýšľa a tvorí pracovné zošity, plné rôznych úloh, rozvíjajúce detskú predstavivosť, pamäť, pozornosť a kreativitu.

Už samotný papier a design ma zaujal. Predstavte si, že papier je vyrobený zo šupiek citrusových plodov, hrozna, čerešní, či kávy..😮. Je možné naň kresliť voskovými pastelkami, farbičkami alebo fixkami. Všetko na tom papieri drží skvele a fixky nepresvitajú z druhej strany. (máme odskúšané)

Na každej dvojstránke je zadaná úloha a je na ďeťoch ako si s ňou poradia, a v kreativite sa naozaj medze nekladú 🤗. My sme sa zásobili a zobrali sme si aj malý, aj veľký zošit 😄. Nájdete ich TU.

Okrem týchto pracovných zošitov má v ponuke aj ručne vyrábané eco-voskové pastelky v takom trojuholníkovom tvare, vytvarované na precvičovanie jemnej motoriky pre detičky od 3 rokoch. No a samozrejme, keďze sú eco, sú netoxické a neobsahujú parafín. 😉 Nájdete ich TU.

Takto naraz som vám predstavila naše ďalšie úlovky z nedávneho Kid.Shop.Up.

Kto z vás si uchmatol tieto kúsky tiež?😂

Vaša Lucka s Kiarkou

xxx

Kiarka: Šaty Mile TU, legíny Lindex

Photo by me

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s