Autumn time

Po dlhšom čase som sa rozhodla, že sa vám prihovorím a porozprávam (=napíšem), čo je u nás nové.

Z Kiarky je veľká predškoláčka a krúžkov nám zatiaľ neubudlo 🙈. Naopak, pribudla jej gymnastika. Už viete, že my s manželom sme bývalí športovci a proste máme k tomu blízko a tak skúšame, či bude mať k tomu blízko aj Kiarka. Zatiaľ ju to všetko baví. Či atletika, (je to taká hravá forma), plávanie, (tam musí makať, ale za odmenu má tobogán 😁) a gymnastika, (tiež takou hravou formou). Ak sa rozhodne v budúcnosti pre akýkoľvek šport, tak táto trojkombinácia základov jej má pomôcť k tomu byť fyzicky zdatnejšia. A ak sa náhodou rozhodne pre čokoľvek iné, stále bude mať aspoň športové základy a krásne spomienky, keďže je v štádiu “áno, chcem” 😂🤗. Zatiaľ však vyhráva šport – basketbal.

Ja som sa tiež vrátila k športu, ale len tak koníčkovo 😊. V mladosti som hrávala hádzanú a teraz som dostala možnosť si chodiť zatrénovať a zahrať raz za týždeň. V Bystrici žiaľ už takú možnosť nemáme a tak dochádzame do Detvy. Ale stojí to za to 😀. Dlho som túžila si ešte zahrať, ale toto je šport, ktorý si nezahráte len tak hocikde vonku 😂.  O to väčsiu mám radosť, že mám teraz takú možnosť. Samozrejme bez fyzickej prípravy to nejde, takže môj ako-taký voľný čas venujem práve príprave. 🙈

A zrazu tie dni idú akosi rýchlejšie, času je vždy málo a vážime si každú chvíľu, ktorú môžeme tráviť spoločne. Preto sme sa rozhodli, že si zaobstaráme aj pani na upratovanie. 🙈 Áno, priznávam, som v tomto aj lenivá🙈🤣, ale keď bol čas, tak som sa venovala aj tomuto (pre mňa naozaj neefektívnemu) tráveniu času 😏. S manželom sme však takí, že akonáhle máme voľný víkend, tak niečo naplánujeme. Keby ste videli náš spoločný kalendár 🙈😂. Snáď nie sme jediní, ktorí ho majú taký zaplnený. No ale teraz nemám aspoň výčitky, že nie je poriadené. Nikdy som si nemyslela, že budem musieť riešiť “pani na upratovanie”, ale je to obrovská pomoc a hlavne ušetrenie času, ktorý môžem stráviť s rodinou. Radi upratujete? Máte na to čas? Alebo by ste tiež uprednostnili niekoho, kto by vám s tým pomohol?

A čo máme ešte nové? Aktuálne vyberáme školu. Áno, ten čas letí. 😯 A my si uvedomujeme, že máme posledný relatívne “voľný” rok, kedy môžeme behať po výletoch aj počas školského roka. Preto nás tento rok ešte nejaké čakajú 🤗. Ale o tom inokedy.

Takže toto je pár noviniek za posledné mesiace 😉.

 

Fotočky sú z nášho mestského parku, kde Kiarka nazbierala toľkooo listov, že ich sama ani neuniesla a ja som mala z nich úžasný bordel v aute 🙈😂.

Krásny dník prajeme..

…vaša Lucka s Kiarkou

xxx

Outfit: šaty Ralph Lauren, sveter Mango TU, pančušky Mango TU, kožené čižmičky Melania

Photo by me

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s