Little Green Radicals

Nepotrpím si na oblečenie z organickej bavlny, ale občas aj takéto kúsky sa objavia v našom šatníku. Aktuálne by som vám chcela predstaviť anglickú značku Little Green Radicals, špecializovanú na detské oblečenie z organickej bavlny. Ja som sa k nej dostala náhodne. Kiarka dostala ako darček pár kúskov oblečenia od manželovej sesternice z Nemecka, ktorá si naozaj potrpí na oblečenie z bio bavlny/vlny.

A jeden kúsok z nich boli tieto skvelé farebné letné nohavice. Veľmi ma zaujal aj dizajn, farebnosť a samozrejme materiál. Tak som si túto značku vyhľadala a doplnila z nej Kiarke pár kúskov do šatníka. Okrem toho majú teraz výpredaj letného oblečenia (končí však asi už túto nedeľu), takže môžete získať krásne kúsky za super ceny 😉. Ja som samozrejme objednala už väčšie veľkosti, aby ich mohla ponosiť ešte budúci rok, keďže leto sa nám už pomaly, ale iste končí.

A čo je skvelé, že pri objednávke nad 50 Eur, máte doručenie zadarmo. A moja objednávka bola vybavená naozaj expresne rýchlo. Balíček mi prišiel za 2 dni 😊.

Kiarka si samozrejme obľúbila aj tieto šatočky, pretože sú veľmi ľahunké, z jemného materiálu a s krásnymi obrázkami. Je pravda, že nie všetky kúsky u nich ma zaujali, ale niektoré sú fakt chutné, napr. z tričiek som veru nevedela vybrať 😂. A som veľmi zvedavá na jesennú a zimnú kolekciu 🍁🍂. Dúfam, že tých kúskov, ktoré ma zaujmú nebude tak veľa 🙈.


Vaša Lucka s Kiarkou…

xxx

Outfit 1: top Little Green Radicals TU, nohavice Little Green Radicals TU, flip-flopy GAP

Outfit 2: šaty Little Green Radicals TU, klobúk Nordic Label TU

Photo by me

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s