Watermelon time

Tento krátky článok venujem melónu 🍉😂. Nieže by som ho zbožňovala, mám ho rada, zjem ho, ale nie často a nie veľa. Malá ho má tiež rada, ale tiež nie veľa. Takže nepatríme k tým totálnym zbožňovačom, žeby ho jedli aj každý deň. Ide o to, že akonáhle sa objaví už na trhoch, tak to značí, že už je tu naozaj leto a z toho sa nesmierne tešíme. Okrem toho ho mám rada aj preto, lebo melón je strašne fotogenický 😂, vážne. A všetko čo s ním fotíte vyzerá super. Tá žiarivá farba rozžiari asi všetko. Preto som  vybrala fotenie opäť u nás za domom, kde totálne vynikne.

A tie výrobky všetkého druhu s vyobrazením melóna nemajú chybu 🙈. Kiarke som kúpila tieto kraťasky s tieločkom, objavila som dokonca aj sponky a k narodkám dostane od kamošky veľkú melónovú osušku a plážovú tašku melónového tvaru. Okrem toho viete nájsť naozaj kopu iných melónových vecí. 🍉 A všetky vyzerajú úchvatne 😂. Takže toto leto fičíme na melóne, nie doslova, ale na jeho podobizniach 🍉😁. Ešte by som brala melónovú nafukovačku, ak ju niekte zazriete, budem rada, ak mi dáte vedieť 😙.

Ja milujem takto v lete uhorkový drink 🥒 a keďže bol už ten melón🍉, tak som si ho tam švacla na oživenie 😁. Aj chutil 😉.

Na čom fičíte toto leto vy?

Vaša Lucka a Kiarka…

🍉🍉🍉

Outfit: kraťasky H&M, tielko H&M, flip-flopy Next, sponky H&M, pohár Jysk

Photo by me

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s