Summer day

Už sa nám poriadne otepluje, až mám obavy, že čo za počasie ná čaká cez letné prázdniny 🤔. No tak sme to samozrejme s Kiarkou využili a išli sme trochu chytať bronz 😂. Kiarke som u nás za domom v záhrade rozprestrela deku, ona si pobrala zopár hračiek na hranie (za veľkú tašku 😂), ja som si rozprestrela lehátko, zobrala knihu a mali sme slnečný chill 😎. Ako inak, najprv som Kiarku trochu aj pofotila, kým teda nebola rozbalená celá taška s hračkami 🙈. Aspoň mám teda nejaké fotočky k článku😉.

Leto sa teda závratnou rýchlosťou blíži. Ako ste na to s plánovaním letnej dovolenky? My už druhý rok nejak extra neplánujeme. Minulý rok to bolo tiež tak na poslednú chvíľu, manžel najprv nechcel ísť nikam, tak som si plánovala teda výlet do New Yourku, až kým som ho teda nenahovorila na Disneyland v Paríži a to bolo teda asi to najlepšie rozhodnutie 🙈. Bože, tak veľmi sa nám to všetkým páčilo, že určite ešte pôjdeme. (Však článok si môžete pozrieť TU).

No ale tento rok nám dovolenku zhltla naša prerábka, a teda komplet nová kuchyňa 🙈. Takže opäť nič zásadné neplánujeme, aj keď ja som už sedela nad mapou a pozerala ako by sme mohli precestovať Európu, a dokonca som už mala aj vypočítaný rozpočet 😂. No ale jednak nemáme takú dlhú dovolenku, aby sme to všetko zvládli a pre Kiarku by bolo asi ešte náročné takéto cestovanie. Hold, tak som si vymyslela Legoland 😂. Boli ste tam? Je to opäť jeden z mojich detských snov 😍. Kiarka sa tam teší, aj keď nemá šajnu, čo ju tam čaká. Na Disneyland spomína celý rok, tak verím, že aj Legoland v nej zanechá toľko neuveriteľných zážitkov a krásnych emócií. Už len sa pustiť konečne do plánovania 🤔.

Snáď sa nám náš plán podarí zrealizovať 😁. A ako teda idete dovolenkovať vy?

Prajeme pekný dník….

….Vaša Lucka s Kiarkou

xxx

Outfit: kraťasy GAP, tričko GAP, čelenka F&F

Photo by me

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s