Lali clothing

Lali vecičky šijú nádherné trendy kúsky pre naše detičky. Dnes Vám chcem predstaviť ďalšieho slovenského výrobcu detského oblečenia, a vlastne nielen detského. Zatiaľ sme mali od nich len čiapočku (mohli ste vidieť na insta). Teraz som objednala Kiarke športové šaty a pre mňa som si dala ušiť z toho istého materiálu mikinu. Veď ako inak, tí čo nás už poznajú, tak vedia, že chceme spolu ladiť 😂.

Oblečenie vám teda vedia ušiť priamo na mieru, podľa vašich potrieb. Klasický eshop nemajú zatiaľ spustený, ale objednať kúsky si môžete cez facebook správy alebo cez instagram, kde vešajú aj fotky ich aktuálnej kolekcie.

Oblečko je z príjemnej bavlny, kvalitne ušité a s krásnymi detailami. Ja som sa do týchto marble šatočiek zaľúbila na prvý pohľad, dlho som váhala a keď opäť doplnili túto látku a oznámili, že ich idú znova šiť, tak som už neváhala 🤗. Kiarke ich momentálne obliekam podvečer alebo ráno, keď ideme na prechádzku a vonku už/ešte nie je tak teplo ako cez deň.

Vzhľadom k tomu, že o ich vecičky je naozaj veľký záujem, treba byť trpezlivý, ak si objednávate niečo mimo aktuálnej kolekcie alebo niečo na mieru. Ale určite sa oplatí počkať 😉. Veď posúďte sami 😉.

Vaša Lucka s Kiarkou…

xxx

Outfit:

Kiarka: šaty LALI TU, podkolienky GAP, topánky ZARA TU, slnečné okuliare IZIPIZI TU

Mamina: Mikina LALI TU, rifle MANGO, topánky MANGO, slnečné okuliare RayBan

Tatino: tričko Wrangler, rifle MANGO MAN, tenisky Timeout, slnečné okuliare Porsche Design

Photo by me and daddy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s