Embroidered blouse

Tak veľmi sa teším, že sa tak rýchlo vonku oteplilo a prevažne už len svieti slniečko🌞. Človek vtedy naberá späť energiu po tom bláznivom apríli 🙈. Keď sa spätne pozriem, tak ešte pred mesiacom Kiarka musela nosiť zimnú bundu, pretože tu u nás v Bystrici sa riadne ochladilo a dokonca padal sneh 🌨😂. Teraz však už z Kiarkinej skrini vyberám letné kúsky, na ktoré sa nesmierne teším. A jeden z nich je aj táto pásikavá vyšívaná blúzka 🌺🌿.

Nieže by sme s Kiarkou nemali radi zimu, ale tento rok jej bolo akosi veľa. A potom mám pocit, že stále nosíme dookola to isté. U Kiarky je to jednoduché, lebo každý rok sa jej väčšina kúskov vymieňa, a z toho sa vytešujem, keďže u mňa len zopár vecí 😂. Ale sezónna výmena šatníka vždy poteší 😁, aj keď sa nejedná o nové kúsky. Ale aspoň mám pocit, že nosím už konečne niečo iné 😂.

Ale späť k blúzke. Táto vyšívaná blúza zo Zary, je voľná a ľahunká, úplne stvorená na letné dni. Kiarka sa z nej náramne tešila, pretože chcela mať vyšívanú košeľu s kvietkami ako mám ja 🌿🌺. A okrem toho veľmi oživí akýkoľvek outfit 😉.

Úprimne, aj ja by som ju brala. Niekedy mám pocit, že má lepší šatník ako ja 🙈😂. Aj vy máte niekedy ten pocit pri svojich dcérkach? Či to len ja som taká, že dcére doprajem všetky trendy veci a mne len také “decentné” 😂.

Vaša Lucka s Kiarkou 🌿🌺…

xxx

Outfit: blúzka ZARA TU, riflové kraťasy GAP, baleríny H&M, slnečné okuliare IZIPIZI TU

Photo by me

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s