Tartan suit

Tento deň nebol síce úplne ideálny na fotenie vonku, ale konečne bolo aspoň trošku teplejšie a hlavne Kiarka mala chuť na fotenie 😊. Nie vždy má totiž na to náladu a ja zas nie vždy mám na to čas 🤔. Ale občas sa teda vieme zladiť a vyjdu z toho celkom fajn fotočky 😉. Toto sačko som kúpila spolu so sukničkou ako komplet, ale zatiaľ to veru vždy mala oblečené zvlášť. Mám pocit, že to je dosť výrazný kúsok a aby vynikol, tak ho netreba mať priveľa. Pôvodne mala k tomuto outfitu obuté čierne tenisky Michael Kors, ale zdalo sa mi to fádne, chcelo to trošku oživiť. A tak sme zvolili zlaté “slipon shoes” zo Zary. Myslím, že to celkom ten outfit osviežil 😎.

A kabelka na hračky samozrejme nesmela chýbať 😂. Najvhodnejšia ku Kiarkinému outfitu bola moja “shopperbag” Michael Kors. A keďže je fakt dosť veľká, Kiarka nešetrila ani veľkosťou hračiek 🙈. Samozrejme ani nový zajko nesmel chýbať 🐇.

Keď si prehliadam tieto Kiarkine fotky, mám pocit, že je z nej už veľká slečna. Ale potom ju doma pozorujem, keď sa hrá a teším sa z toho, že v skutočnosti je to stále moje malé dievčatko a dúfam, že jej tá detskosť vydrží čo najdlhšie 👯. Verili by ste však, že veľkosť sačka, ktoré má na sebe je na 8-9 rokov?? ÁNO!!! Tak neuveriteľne rýchlo mi rastie, už sa vôbec neorientujem veľkosťami, lebo jednoducho moje čoskoro 5 ročné dievčatko nosí oblečenie vo veľkosti od 6 až po 9 rokov. Tak len tak uvažujem, že čo bude, keď bude mať takých 12 rokov… to už bude nosiť moje oblečko?? 🙈🙈🙈

Vaša Lucka s Kiarkou

xxx

Outfit: košieľka Reserved, sako Manai, rifle Mango, topánky Zara, kabelka Michael Kors

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s