Little bunny story

Ako k nám do rodiny pribudol ďaľší zajko ☺.

Cez tento predĺžený víkend sme išli na otočku do Ikei v Bratislave. Celkovo sme tam boli mnohokrát, ale s malou teraz len druhý raz. Zdalo sa mi pre ňu zábavnejšie, ak by išla do detského kútika a keďže s tým nemala problém Kiarka ani prvý krát, tak šup ešte vycikať a už bežala v ústrety spoznávania nových kamošov a kamošiek. V detskom kútiku sa malá perfektne vyhrá, vždy mi porozpráva akých kamošov si našla a dúfa, že tam budú tí istí aj nabudúce 😊. Ja mám čas do 3 hodín na inšpirovanie sa, špekulovanie, čo by sa nám ešte do toho malého bytu hodilo 😂, nakúpenie potrebných vecí, aj keď predtým sa mi nezdali potrebné 🙈, zaplatenie, predýchanie vždy vysokého účtu, (nechápajúc ako sa to nazbieralo 😂), no a naloženie nákupu do auta. Potom sa spoločne ideme s Kiarkou ešte najesť. A keďže Kiarka bola v tom kútiku, pri odchode dostala “losíky” (detské peniažky ako odmenu), za ktoré si môže niečo nakúpiť. Úžasný nápad 😄. Už z minula (prvého razu) nám zostali nejaké a tak si teda vybrala tohto úžasného zajačika 🐇. Čo na tom, že doma má desiatky ďaľších plyšákov 🙈.


Kiarka si ho zaplatila pri pokladni svojimi peniažkami (“losíkmi”) a mohli sme spokojne cestovať domov, všetci spokojní so svojím nákupom 🤗. Samozrejme, Kiarka asi najspokojnejšia 🐰. No a takto jednoducho k nám do rodiny pribudol tento rozkošný zajko.
No a ako to u nás býva, vždy pri novom plyšáku, si ho Kiarka všade berie so sebou. A tak sa nevyhol ani nový zajko nášmu foteniu 📷.

Dnes vám na fotočkách prestavím outfit, ktorý sa mne nesmierne páči…samozrejme asi preto, že je v ňom veľa mojej obľúbenej čiernej 🙈. A tak by som rada poznala aj váš názor.

Vaša Lucka s Kiarkou…

xxx

Outfit: Koženková bunda Zara, Šaty Zara, Pančušky H&M, Koženková kabelka H&M, Kožené topánky Tiny Cottons, Klobúk F&F, Zajačik Ikea

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s