Zara

Nie, nie…veru nezabudla som na Zaru. Len sa mi zdalo, že nemám také vhodné oblečko, ktoré by som chcela s vami zdieľať. V Zare nenakupujem často, hlavne preto, že sa platí za doručenie 5,95 Eur 🤔 a v podstate ich e-shop nefunguje až tak dlho. To bol aj dôvod, že nákupy v Zare boli len výnimočne, a teda ak sme mali nákupný deň v BA  😂. Teraz si však môžete bezplatne dať doručiť balík do kamenného obchodu alebo na vami zadanú adresu (samozrejme s doručovacím poplatkom). V našom meste žiaľ nemáme ani túto značku, preto robím objednávku len raz za čas a vtedy sa snažím naozaj toho nakúpiť viac. Čo však veľmi oceňujem je, že ak vám nesadne veľkosť, tak to môžete pohodlne a bezplatne vrátiť. Buď do kamenného obchodu alebo vypíšete na ich stránke vrátenie tovaru a po balík si príde kuriér do 24-48 hodín. Toto je naozaj skvelá vec, hlavne teda pri dospeláckom oblečení, lebo ja mám takú skúsenosť, že jednoducho nie všetky strihy zo Zary mi sedia. V našej poslednej objednávke som prepadla trochu aktuálnym trendom a objednala som nám (mne a Kiarke) vyšívané košielky a oblečko s vichy kockou. Kiarke tieto rozkošné šatočky s 3/4 rukávmi, vpredu v páse zviazané do uzla. Nájdete ich TU.

A ja som si vybrala kosieľku s farebnými vyšívanými kvetmi 🌸🌺🌿. V tomto článku som však zvolila iba čierno-biele fotky, takže kvietky tak nevyniknú, ale plnefarebnú košieľku nájdete TU.

Kiarka bola z mojej košele unesená, hlavne kvôli tým farebným kvetom. Stále sa ma vypytovala, prečo aj ona nemá také vyšívané kvety 🙈. O jej blúzke s vyšívanými kvetmi ešte nevie 😉, aspoň viem, že to bude riadne prekvapko 🤗. Určite ju v nej zdokumentujem a postnem na instagrame 😉.

Z týchto chladných dní ❄(snáď to nebude dlho trvať)…

….Vaša Lucka s Kiarkou

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s