Reserved

V Reserved nenakupujem až tak často, ale občas nejaký ten doplnok malej rada obzriem práve tu. Oblečenie majú tiež krásne a raz za čas aj z toho niečo vyberiem. Ja som však maniak ako na kabáty, tak aj na doplnky. Kiarka má vyše 20 čiapok a 10 šálov, a aj napriek tomu vždy tie doplnky obzerám a niečo malej prikúpim. Niekedy sa smejem už sama zo seba, keď vidím ten plný veľký šuflík Kiarkiných doplnkov. Ale jednoducho, keď má toľko búnd a kabátov, tak potrebuje mať k tomu aj zladené doplnky :).

V Reserved majú naozaj pekný výber doplnkov, vrátane čiapok a šálov. Avšak, online nákup sa vám oplatí robiť väčší, pretože pri nákupe do 50 Eur zaplatíte poštovné 3,95 Eur. Balíček vám následne bude doručený do 5 pracovných dní.

Kiarka si nové doplnky chcela hneď odskúšať, a tak si v nich užívala na úžasnom detskom ihrisku v Zakopanom. Kiarka má oblečený kabátik Mango, sukničku Mayoral, čiapočku, šálik, pančušky a kabelku Reserved, ktorá ma okúzlila na prvý pohľad. Taktiež som Kiarke kúpila gumičky s brmbolcom a sú fakt úchvatné. Linky na vecičky máte skryté priamo v texte, sukničku však už v ružovej farbe nemajú, tam kde ja nakupujem Mayoral.

Kiarka si detské ihrisko naozaj užívala a tak si nestihla prísť zložiť ani kabelku :). A kabelka veru vždy musí byť, vrátane každodenného nosenia do škôlky. Je pre nás životne dôležité, aby všade s nami chodilo v kabelke aj zopár drobných hračiek na spestrenie dňa. 🙂

Vaša Lucka s Kiarkou z dňa plného zábavy 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s