Christening and bridesmaid dresses

Tento týždeň budeme oslavovať naše 1. výročie manželstva :). A tak som sa rozhodla, že si túto našu veľkú udalosť pripomeniem aj takýmto spôsobom. A ako to už na svadbe býva, Kiarka so svojou sestričkou (dcéra môjho manžela z prvého manželstva) boli oblečené za družičky. Družičkovské alebo rôzne slávnostné šatočky a oblečenie pre chlapcov majú v NEXTe celoročne, ale môže sa stať, že nenájdete potrebné veľkosti a hlavne, keď máte kúpiť dvojo rovnakých v rôznych veľkostiach. Tak ako sa to stalo aj mne :). Ale spomenula som si, že som kupovala krstniatku šatočky na krstiny v Anglicku v TKMAXXe. Nemajú veľký výber, ale za to pekné. Najviac som si obľúbila značku Cinderella, ktoré sú naozaj princeznovské. Nevýhoda je tá, že nedoručujú na Slovensko, preto som sa dohodla s kamarátkou, ktorá žila v Anglicku a dala som doručiť  šatočky k nej, následne mi ich ona poslala na Slovensko. Finančne to bolo v pohode, pretože šatočky vychádzajú dokonca lacnejšie ako v Nexte a pri tom sú z kvalitných materiálov s krásnymi detailami a precízne ušité. Túto istú značku šiat som kúpila aj krstniatku na jej krstiny. Kiarku som v nich aspoň pofotila, keď bola malinká, lebo my sme mali krstiny až keď mala 1 rok. Jej som šatočky kúpila v Nexte aj s doplnkami ako capačky, čelenka a bolerkový svetrík. Svetrík sme dokonca využili ešte na našej svadbe, kde ho mala s 3/4 rukávmi :). Slávnostné šatočky však kúpite aj v H&M alebo v GAPe, ale už nie vyslovene družičkovské, skôr na oslavy, Vianoce, a viete ich zladiť aj s ich balerínkami.

Keďže som veľmi túžila mať na svadbe veniec z kvetov, tak som dala urobiť venčeky aj pre baby. Už dlhšie predtým som sledovala prácu jednej víly Magaely na Facebooku, ktorá takéto venčeky z kvetov vyrába a okrem toho aj kytičky a rôzne doplnky. Objednávku je potrebné poslať aspoň tak 1-2 mesiace predtým ako to potrebujete. Napísala som jej svoju predstavu a ona sa do toho pustila. Príjemná komunikácia, dodržanie termínu a doručenie krásne zabalené. Obrovská spokojnosť. Jej tvorbu si môžete pozrieť na webe TU alebo na Facebooku TU, a nakúpiť už hotové výrobky môžete TU.

Všetky ostatné linky na web stránky nájdete priamo skryté v texte. Šatočky na krstiny majú podobné alebo dokonca také isté, nájdete ich TU. Ostatné doplnky som už však nenašla.

Z oslavy nášho 1. výročia Vaša Lucka s Kiarkou 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s