Mango

Dámskou najobľúbenejšou značkou pre mňa je MANGO. A naozaj môj šatník tvorí oblečenie prevažne tejto značky. Obľúbila som si ju, poznám si svoje veľkosti, strihy a materiály. A ako inak, ani tu nenakupujem oblečenie za plné sumy. Najviac nakupujem na ich outletovej stránke MANGOOUTLET, kde majú minulosezónne kúsky. Snažím sa kupovať len nadčasové veci, vychytávky sa objavia v mojom šatníku len raz za čas. V outlete môžete nájsť stále pekné kúsky či v dámskom, pánskom ale aj v detskom tovare. Oblečenie je zľavnené cca o 40% a niekedy aj viac, pri mimosezónnom oblečení je to niekedy až 70%. Mávajú raz za čas akcie na vybraný tovar, a s kódom máte ešte dodatočnú zľavu. Ako aj teraz majú na vybraný tovar (väčšinou na letné oblečenie, tovar označený FINAL PRICES) dodatočnú zľavu 20%, akcia platí do dnes, kód 6SALE2. Je potrebné zadať kód, pri objednávke v ľavej časti dole (promotion code), zakliknúť  hneď vedľa toho”confirm” a zľava sa vám prejaví v objednávke. Pár krát do roka majú akcie, kde majú totálny výpredaj, vtedy sa však veľkosti veľmi rýchlo míňajú. Kto nie je rýchly a zaváha, môže sa mu stať, že pri finalizovaní objednávky mu už pár kúskov vyhodí ako nedostupné. Pri detskom oblečení sa veľkosti míňajú tiež veľmi rýchlo, aj keď nie sú v totálnom výpredaji. Máme skúsenosti aj s pánskym oblečením a tu tiež už presne vieme aké veľkosti môjmu manželovi sedia. Veľmi je spokojný s riflami, košelami a bundou. Najnovšie som mu objednala vlnený kabát, na ktorý sa obzvlášť teším. Samozrejme, že sa teším len ja, lebo manželovi je jedno, aké oblečenie mu nakúpim, ale zase hocičo si na seba nedá :).

V MANGOOUTLET je poštovné 9,95 Eur pri nákupe do 50 Eur. Pri vyššej objednávke je poštovné zdarma. Doručenie je kuriérom na vami zadanú adresu cca do 5-7 pracovných dní, čo aj dodržujú. Zasielajú to priamo zo Španielska, cena poštovného je super oproti tomu, čo mali kedysi. Predtým sa platilo za váhu a teda už som platila aj vyše 30 eur. Ono to nebolo nič hrozné, keď sme sa vyskladali do jednej objednávky viaceré kamošky :), ale poštovné sa platilo stále, a čím vyššia suma, tým vyššie poštovné. Teraz máte možnosť mať poštovné zadarmo pri vyššej objednávke. V MANGO je poštovné 5,95 Eur pri nákupe do 60 Eur a taktiež, ak nakúpite viac, poštovné je zdarma. Doručenie je do 4-6 pracovných dní a posielajú to z Nemecka. Na MANGO mávajú tiež raz za čas akcie, aktuálne tiež majú pozľavňované letné oblečenie.

Čo odporúčam? Zaregistrovať si mail aj na MANGO aj na MANGOOUTLET, budete informovaní o aktuálnych akciách a raz za čas posielajú svojim zákazníkom kód na VIP zľavu (20-30%) na celú objednávku.

Vrátenie tovaru je na vaše náklady, v prípade MANGOOUTLET to posielate do Španielska a v prípade MANGO do Nemecka. Vždy v balíku vám pribalia aj návratný štítok s adresou.

Veľkosti dámske a pánske odporúčam poskúšať. Detské objednávam podľa sprievodcu (Size guide), kde máte rozpísané rozmery.

A aké sú najobľúbenejšie kúsky? Určite kožené bundy a kabáty, ktorých mám naozaj veľa, a stále sa mi nejaký v objednávke objaví :). Niektoré mám už aj 10 rokov a stále sú in, kvôli nadčasovým strihom a farbám. Ďalej veľmi obľubujem saká, rifle dámske aj pánske a topánky.

Na fotkách je pár detských kúskov, ktoré máme doma. Tento týždeň očakávame ďalšie :). Ako som písala, prevažne tu nakupujem len dámske oblečenie.

Link na MANGO nájdete TU a na MANGOOUTLET nájdete TU.

Tešíme sa na Vás s Kiarkou už čoskoro :).

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s